Strona główna » Aktualności » Obroniliśmy I miejsce!

Obroniliśmy I miejsce!

1 czerwca 2017 r. odbył się w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie IX Gimnazjalny Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Górach, org. przez tarnowski Oddział Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego.

Zmagania konkursowe, do których przystąpili uczniowie, poświęcone były w tej edycji Beskidowi Niskiemu.

Szkolne Koło Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego nr 1 im. Jana Pawła II, działające przy Gimnazjum nr 4 również wzięło w nich udział. Uczniowie stanęli na wysokości zadania, utrzymując wysoki wynik Koła z ubiegłego roku.

W kwalifikacji indywidualnej:

Artur Skrzypczak z kl. 1d zajął II miejsce,
Magdalenia Pokorna z kl. 2c – III miejsce, a
Krystian Frączek z kl. 1d – IV miejsce.

Drużynowo zajęliśmy I miejsce!

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, wartościowy sprzęt turystyczny i interesujące publikacje książkowe.

Dziękujemy uczniom  i opiekunowi dydaktycznemu  – p. Beacie Wideł za trud włożony w przygotowanie do konkursu i zaangażowanie!

Komentarze są zablokowane

Przepraszamy, ale nie możesz dodać komentarza do tego wpisu.