12743595_1233476280018392_3799348820777262593_n

na rok szkolny 2016/2017

1. Klasa biologiczno-chemiczna (innowacja programowa). Nauka języka angielskiego i niemieckiego,
  • dodatkowe zajęcia biologii i chemii (po 1 godzinie tygodniowo).
  1. Klasa informatyczno-matematyczna (innowacja programowa). Nauka języka angielskiego
    i niemieckiego,
  • dodatkowe zajęcia matematyki i informatyki –podstawy programowania (po 1 godzinie tygodniowo).
  1. Klasa językowa (innowacja programowa). Nauka języka angielskiego i niemieckiego,
  • zwiększona ilość godzin języka angielskiego (łącznie do 5 godzin tygodniowo) i języka niemieckiego (łącznie do 3 godzin tygodniowo).
  1. Klasa Miłośników sztuki (innowacja programowa).Nauka języka angielskiego i niemieckiego,
  • dodatkowe zajęcia plastyki, muzyki i języka polskiego (po 1 godzinie tygodniowo), zajęcia
    w muzeum, galerii, aktywny udział w wychowaniu przez sztukę: praca własna, wernisaże, koncerty, warsztaty, wycieczki, rozwijanie zainteresowań sztuką.
  1. Klasa usportowiona-zespołowe gry sportowe (innowacja programowa) Nauka języka angielskiego
    i niemieckiego,
  • zwiększona ilość godzin wychowania fizycznego (łącznie do 6 godzin tygodniowo).
  1. Klasa taneczna (innowacja programowa). Nauka języka angielskiego i niemieckiego,
  • dwie godziny zajęć tanecznych: taniec towarzyski, latino solo, zumba, fitness, taniec nowoczesny. Zajęcia prowadzone przez instruktorkę tańca, tancerkę posiadająca międzynarodową klasę taneczną S, wielokrotną medalistką turniejów ogólnopolski a także finalistkę Mistrzostw Polski w 10 tańcach. Lekcje wychowania fizycznego z dyplomowaną nauczycielką wychowania fizycznego, absolwentką studiów podyplomowych z zakresu tańca, instruktorką fitness.
  1. Klasa Miłośników weterynarii (innowacja programowa). Nauka języka Angielskiego i hiszpańskiego.
    Zajęcia pozalekcyjne z lekarzami weterynarii z  p. Arturem Markiem, p. Jakubem Świątkiem  z Centrum Zdrowia Małych Zwierząt, lekcje języka hiszpańskiego (2+1 tygodniowo).
  1. Klasa ogólna (bez innowacji) z językiem angielskim i drugim językiem do wyboru niemieckim lub hiszpańskim. Zajęcia dodatkowe zostaną zaproponowane uczniom po rozpoznaniu ich preferencji i zainteresowań.

Zajęcia pozalekcyjne dla chętnych uczniów

1. Innowacja teatralna w języku polskim i angielskim.
  • zajęcia pozalekcyjne prowadzone nauczycielki języka angielskiego oraz reżysera i dyrektora Teatru Nie Teraz,
  • dwie godziny zajęć języka angielskiego i zajęć teatralnych
  1. Międzyklasowa innowacja z języka niemieckiego przygotowująca do egzaminu na poziomie A1 (od klasy drugiej), dwie godziny zajęć języka niemieckiego.

12063535_1233474456685241_4746026540384969250_n